Hurdacı

Hurdacı faaliyetleri, geçmişten günümüze gelmiş ve var olmayı başarmış eski bir iş çalışma alanıdır. Başlarda “eskici” diye bilinen ve bu şekilde hatırladığımız meslek, günümüzde daha kurumsal bir şekilde hurda alımı yapan firmalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Asil Hurda tarafından yapılan faaliyetlerle eski ve hurda eşyaların gerçek değerinde alınmasını mümkündür. Bu sayede eski eşyalarınızı satarak daha yüksek kazanç elde etmeniz mümkündür.

Hurdacılık sektörünün bizlere ve ülkemize sağladığı birçok farklı fayda vardır. Bunlar:

 • Eski eşyaların ve atıkların değer görmesi,
 • Hurda eşyaların çevreye atılması yerine geri dönüştürülmesi ve bu sayede çevre kirliliğini engelleme,
 • Eski eşyaların kullanılıp ham madde tasarrufunun sağlanması,
 • Eski eşyalardan kazanç sağlama imkanını doğurma,
 • Ülke ekonomisine katkı.

Söz konusu olan bu katkılar dolayısıyla hurdacılık sektörü her geçen gün daha fazla genişlemektedir ve daha büyük bir alana yayılmaktadır. Geçmişte sokaklarda gezilerek yapılan bu meslek dalı, bir zaman değer kaybetse de günümüzde geri dönüşümün artmasıyla büyük önem kazanmıştır.

En Yakın Hurdacı

Evinize en yakın hurdacı, hurdaya çıkmış eşyaları ve araç gereçleri satın almaktadır. Firmalar tarafından satın alınan eşyaların içerisindeki maddelere ayrıştırılarak geri dönüşüm firmalarına teslim edilir. Geri dönüşüm firmalarında eşyalardan çıkan malzemeler ve maddeler yeni eşyaların yapım aşamasında kullanılır.

Günlük hayatta kullanılan birçok araç gereç ve ev eşyası, artık kullanılamaz hale geldiğinde hurda firmalarına kolaylıkla satılabilir. Hurdaya çıkan eşyaları satmak, maddi kazanç elde etmeyi sağlamaktadır. Eskiyip işlevini yitirdiği zaman satılabilecek eşyalar:

 • Elektronik ev eşyaları
 • Beyaz eşyalar
 • Plastik atıklar
 • Otomobiller
 • İçerisinde demir bulunan eşyalar
 • İçerisinde metal ve benzeri maddeler bulunan eşyalar

Yukarıdaki seçenekler ve daha fazlası hurda alımı yapan firmalar tarafından satın alınmaktadır. Bu şekilde eski atıklar ve kullanılmayan eşyalar da değer kazanır.

Bursa Hurdacı

Asil hurdayla ihtiyaçlar için iletişime geçmeniz yeterlidir. Türkiye’nin her bölgesinde hizmet sunan bir hurdacı firması olarak hurdalarınızın alımını en yüksek fiyatlarla yapmaktayız. Hızlı bir şekilde geri dönüşüme kazandırdığımız hurdalarla ülkemizin üretimine katkı sağlamayı hedeflemekteyiz.

Yaşam alanlarınızdan atık haldeki hurdalarınızı almamızın yanı sıra çalışma alanlarından da hurda alımı gerçekleştirmekteyiz. Elinizde atıl bulunan tüm hurda çeşitlerini vermek adına Bursa hurdacı talepleriniz için hemen bize ulaşın. Ekibimiz mekanlarınızı ziyaret ederek en kısa sürede hurdalarınızın gerçek değerini tavan fiyattan belirleyecektir.

Adana Hurdacı

Asil hurda hizmetleri ile günün her saatinde taleplerinize yanıt vermekteyiz. İnternet sitemizde yer alan iletişim sayfasındaki bilgileri kullanarak Adana’nın her bölgesi için hurda satım taleplerinizi bize iletebilirsiniz. En kısa sürede mekanlarınızı ziyaret ederek hurda alımını gerçekleştirmekteyiz.

Beyaz eşya, teknolojik ekipmanlar, sanayi ve inşaat atıkları gibi materyallerden hurdaları ayıklayarak geri dönüşüme kazandırıyoruz. Siz de dünyamızın kaynaklarını korumak adına bir katkıda bulunmak, doğaya ve ülke ekonomisine yarar sağlamak istiyorsanız Adana hurdacı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Ankara Hurdacı

Asil hurdadan talepleriniz için güvenilir ve hızlı bir hizmet almak istiyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Taleplerinize en kısa sürede geri dönüş sağlayarak ev ve iş yerlerinizdeki hurdaların alımını yapmaktayız. Hassas kantarlarla hurdalarınızın değerini belirleyerek güncel ve doğru fiyatlandırma ile satış yaptığınızdan emin olmaktayız.

Sizden aldığımız hurdaları en hızlı şekilde geri dönüşüm tesislerine ileterek üretim sürecine yeniden ham madde olarak kazandırılmasını sağlıyoruz. Hurdalarınızı nasıl elden çıkaracağınızdan emin değilseniz ekibimizi arayarak Ankara hurdacı hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Balıkesir Hurdacı

Balıkesir hurdacı hizmetleri sunan firmamız, Türkiye’nin birçok bölgesinde aktif olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Faaliyet gösterdiğimiz hurdacılık sektörü, günümüzde hemen herkesin aşina olduğu meslek gruplarından biridir. Vadesini dolduran birtakım eşyalar, hurdacılar tarafından satın alınır ve geri dönüşüme gönderilir. Böylece hem insanların bütçesine hem de doğaya katkı sağlayan önemli bir sürece imza atılır.

Firmamız, bu hizmetleri sağlayabilmek adına kurulduğu günden beri sistemli bir şekilde çalışmaktadır. Balıkesir hurda hizmetleri de çalışma alanımızı genişletmek için önem verdiğimiz iş kollarından biridir. Balıkesir ve çevresinde hurda satmak isteyenlerle iletişime geçerek alım-satım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Hurda satmak istiyor ve hangi malzemeleri satabileceğiniz konusunda kararsız kalıyorsanız, aşağıdaki malzemeleri aldığımızı belirtebiliriz:

 • Demir
 • Bakır
 • Alüminyum
 • Ahşap
 • Pil
 • Elektronik aletler

Bu malzemeleri satın alırken cinsine ve ağırlığına göre ödeme yapmaktayız.

İstanbul Hurdacı

İstanbul hurdacı telefon numarası üzerinden hurda alım-satım işlemlerini başlatabilirsiniz. Bunun için internet sitemizi ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. “İletişim” sekmesinde numaramızı bulabilirsiniz. Aynı zamanda 0534 844 4677 numaralı telefondan WhatsApp hattımıza yazabilirsiniz. Buradan fotoğraf attığınızda hurdalarınızla ilgili olası fiyat bilgisini alabilirsiniz. Net fiyat adresinize geldiğimizde yapacağımız işlemlerden sonra belli olur. Hurdalarınızı bize sattıktan sonra aşağıdaki adımlar gerçekleştirilir:

 • Hurdalarınız adresinizden sizden hiçbir ücret talep edilmeden uzman şoförlerimizle firmamıza getirilir.
 • Hurdanın durumuna bağlı olarak gerekli ayrıştırma işlemleri yapılır. Örneğin, verdiğiniz çamaşır makinesinin içinde farklı türde hurda malzemeler vardır.
 • Ayrıştırılan hurdalar, depoladığımız alanlarda biriktirilir.

İstanbul hurdacı, hurdaları zamanı geldiğinde veya ihtiyaç duyulduğunda hurdaları geri dönüşüm firmasına götürür. Burada son derece profesyonel bir çalışmayla hurdalar, tekrar hayata kazandırılır. Dolayısıyla hurdalarınızı profesyonel firmamıza verdiğinizde siz de ekonomiye katkıda bulunursunuz.

Hurdacı Hakkında

Hurda Fiyatlarını Kim Belirliyor?

Hurda fiyatları belirlenirken dönem bazlı ele alınan kriterler vardır. Ülkeler, Londra Metal Borsası ve döviz kuru doğrultusunda, ülke ekonomisi çerçevesinde fiyat belirler. Hurdacı firmaları, belirlenen fiyat üzerinden kar marjını hesaplar ve müşterilerine buna göre ödemeler yapar.

En Pahalı Hurda Nedir?

Hurda malzemeleri istikrarlı fiyatlara sahip olmadığından en pahalı veya en ucuz olarak nitelendirmek zordur. Ancak talep oranına bakıldığında, demir ve bakırın diğerlerine nazaran daha pahalı olduğu söylenebilir.

Hurda Hangi Dönemlerde Satılırsa Daha Çok Kazandırır?

Hurda satmadan önce mutlaka ülkelerin stok seviyelerini, döviz kurunu ve güncel hurda fiyatlarını araştırmalısınız. Net bir zaman dilimi söylemek doğru olmasa da gerekli araştırmalarla en doğru zamanı bulabilirsiniz. Fiyat artışı gördüğünüz takdirde elinizdeki malzemeleri satmanız, daha fazla kazanç elde etmenize imkan tanır.